Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

Młodzi, zdolni, i ... ze Zdun!

Dodano:⌚ 16.08.2017

To kolejne spotkanie z cyklu :” Młodzi, zdolni i… ze Zdun”, którego bohaterką była  zdunowianka, obecnie mieszkająca w Colfax w Karolinie Północnej - Katarzyna Krztoń Tickle. Wielu mieszkańcom kojarzy się jako zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego IMPULS przy Szkole Podstawowej w Zdunach. W trakcie przygotowanej  prezentacji multimedialnej wspomniała też o aktywności w Klubie Uczelnianym Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Opowiedziała o swej drodze zawodowej, która – naszym zdaniem -  jest sporym sukcesem. Od 2007 roku pracowała na różnych stanowiskach finansowych :  w Volvo Polska, następnie w  Volvo Group North America . Obecnie jest tam Biznes Kontrolerem w Zakupach na Północną i Południową Amerykę. Poza aktywnością zawodową poświęca czas wolny pasji podróżowania. Wiemy już, że Pani Katarzyna bardzo lubi Jamajkę i planuje odwiedzić ją ponownie. Prócz egzotycznych wysp zwiedziła również Chiny , Szwecję; wielokrotnie Francję. To spotkanie to również okazja do   podzielenia się własnymi odczuciami zdunowianki na temat codziennego życia  w Ameryce. Prawdę mówiąc to właśnie ten temat był przedmiotem długich, kuluarowych rozmów  z uczestnikami do późnych godzin wieczornych.                                                                                                                           
Miło nam, że tak licznie przybyli Państwo na to poniedziałkowe spotkanie podczas długiego weekendu, a Pani Katarzynie Krztoń Tikle baaardzo dziękujemy, że tak chętnie przyjęła nasze zaproszenie, no i GRATULUJEMY! Tak - młoda, zdolna no i …ze Zdun! 

Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 27.05

Dzień Samorządu Terytorialnego

31.05 - Światowy Dzień Rozwoju Kultury
01.06 - Dzień Dziecka
02.06 - Europejski Dzień Sąsiada
03.06 - Dzień Dziękczynienia
04.06 - Międzynarodowy Dzień Dzieci Będących Ofiarami Agresji
05.06 - Światowy Dzień Środowiska

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa