Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

Oddaj na nas głos!

Dodano:⌚ 17.10.2017

Nasza Biblioteka bierze udział w ogólnopolskiej akcji Kinder Mlecznej Kanapki "Przerwa na wspólne czytanie", w której możemy wygrać pakiet książek dla dzieci, który wzbogaci nasz księgozbiór. O tym, które biblioteki zostaną obdarowane książkami zadecydują głosy. Placówki, które dostaną największą liczbę głosów otrzymają pakiety książek. 20 najlepszych bibliotek otrzyma zestawy 250 książek i pufy do wspólnego czytania, 100 kolejnych zestawy 50 książek.

Książki otrzymają również rodzice z dziećmi i aż 40.000 książek trafi do głosujących.

Szczegóły akcji oraz możliwość oddania głosu znajdują się na stronie internetowej: www.wspolneczytanie.pl [kliknij tutaj]

Serdecznie zapraszamy naszych Czytelników i Przyjaciół Biblioteki do udziału w konkursie i głosowaniu na Bibliotekę Publiczną Gminy i Miasta Zduny.

To łatwy i tani sposób na wzbogacenie naszej biblioteki o nowości wydawnicze!

Będzie jeszcze więcej książek do czytania! 

Poniżej krótka instrukcja co należy zrobić, aby oddać głos 

Wpisujemy w wyszukiwarkę: www.wspolneczytanie.pl

Następnie rejestrujemy się poprzez adres e-mail lub profil na Facebook’u:

Po zarejestrowaniu poprzez e-mail należy sprawdzić pocztę elektroniczną w celu aktywacji konta (proszę sprawdzać wiadomości w SPAM-ie) – od teraz można głosować RAZ dziennie.

Gdy już jesteśmy zalogowani na stronie, klikamy GŁOSOWANIE  i wyszukujemy naszą Bibliotekę za pomocą pełnej nazwy czyli Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny lub (prościej) można wpisać kod pocztowy: 63-760.

 

 

 

 Za wszystkie głosy dziękujemy! :)

 

Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 22.10

Dzień Jąkających się

24.10 - Dzień Walki z Otyłością
31.10 - Halloween

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa