Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

Kolejny kurs komputerowy w bibliotece zakończony

Dodano:⌚ 28.02.2018

Zakończyliśmy kolejną edycję kursu komputerowego dla początkujących. Bezpłatne zajęcia obejmowały 24 godziny nauki w formie praktycznej i odbywały się raz w tygodniu.                                    

A czego można się było nauczyć? Podstaw obsługi komputera w systemie Windows, komputerowej  edycji  tekstów i grafiki w pakiecie Office, zasad korzystania z Internetu, obsługi poczty mailowej, zapisu danych na nośnikach, wyszukać połączenia PKP i autobusowe i wiele, wiele innych.                         

 Czekamy na kolejne chętne osoby!

Ponowne tury szkoleń organizujemy w momencie gdy zgłosi się wystarczająca liczba uczestników. Prosimy więc o zgłoszenia telefoniczne pod numer tel. 62 721 51 72. Można także po prostu przyjść do biblioteki. O rozpoczęciu szkolenia informujemy wszystkich zainteresowanych telefonicznie.

Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 16.0117.01 - Dzień Dialogu z Judaizmem
21.01 - Dzień Babci
22.01 - Dzień Dziadka

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa