Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

Spotkanie z BiblioMALUCHAMI!

Dodano:⌚ 28.02.2019

Jak już informowaliśmy, udało nam się pozyskać dofinansowanie ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Partnerstwo dla ksiażki". Jednym z dwóch projektów na który udało nam się zdobyć pieniądze są "BiblioMALUCHY", czyli zajęcia sensoryczne dla dzieci od roku do 2,5 lat.

Wczoraj, 27 lutego 2019 roku, w naszej bibliotece, odbyło się pierwsze spotkanie dla dzieci i ich opiekunów.  Zajęcia mają w pełni charakter rozwojowy i stymulujący dla naszych najmniejszych czytelników, z wskazaniem na ważną rolę książki w życiu naszego dziecka. Przez odpowiedni dobór form zabawy, pomocy dydaktycznych i zabawek staraliśmy się, aby te zajęcia w pełni móc nazwać zajęciami sensorycznymi. Wspaniale bawiliśmy się przy użyciu chusty animacyjnej, balonów, baniek mydlanych, woreczków zapachowych oraz wielu innych materiałów. Rodzice przypomnieli sobie o wielu zabawach z własnego dzieciństwa, dzięki czemu mile spędziliśmy czas. 

 

Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 22.05

Dzień Praw Zwierząt

25.05 - Międzynarodowy Dzień Dzieci Zaginionych
26.05 - Dzień Matki
27.05 - Dzień Samorządu Terytorialnego
31.05 - Światowy Dzień Rozwoju Kultury

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00