Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

Spotkanie z BiblioMALUCHAMI!

Dodano:⌚ 28.02.2019

Jak już informowaliśmy, udało nam się pozyskać dofinansowanie ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Partnerstwo dla ksiażki". Jednym z dwóch projektów na który udało nam się zdobyć pieniądze są "BiblioMALUCHY", czyli zajęcia sensoryczne dla dzieci od roku do 2,5 lat.

Wczoraj, 27 lutego 2019 roku, w naszej bibliotece, odbyło się pierwsze spotkanie dla dzieci i ich opiekunów.  Zajęcia mają w pełni charakter rozwojowy i stymulujący dla naszych najmniejszych czytelników, z wskazaniem na ważną rolę książki w życiu naszego dziecka. Przez odpowiedni dobór form zabawy, pomocy dydaktycznych i zabawek staraliśmy się, aby te zajęcia w pełni móc nazwać zajęciami sensorycznymi. Wspaniale bawiliśmy się przy użyciu chusty animacyjnej, balonów, baniek mydlanych, woreczków zapachowych oraz wielu innych materiałów. Rodzice przypomnieli sobie o wielu zabawach z własnego dzieciństwa, dzięki czemu mile spędziliśmy czas. 

 

Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 26.0327.03 - Międzynarodowy Dzień Teatru
01.04 - Prima Aprilis
02.04 - Dzień Trzeźwości
04.04 - Święto Wojskowej Służby Zdrowia

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa