Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

O pisarzach.

Dodano:⌚ 06.03.2019

W poniedziałek, 4 marca 2019 roku w naszej bibliotece odbyła się lekcja biblioteczna dla najmłodszych z Niepublicznego Przedszkola Parafialnego. Dla wielu z nich była to kolejna wizyta w domu, gdzie "mieszka książka". Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką – przedstawienie postaci i roli jaką ma autor książki z okazji ich wczorajszego święta. Jak daleką drogę musi przejść książka aby móc zaistnieć w naszych dłoniach.

W dalszej części zajęć maluch wysłuchały opowiadania Przemysława Wechterowicza. Dziecięca wyobraźnia i fantazja, pobudzona czytanym utworem zaowocowała fantastycznym pokazem wcielenia się dzieci w postać tygrysa. Dzięki takim zabawom uświadomiliśmy sobie, że każdy z nas jest inny, a słowo inny nie oznacza, że zły. Jak również, że każdy z nas lubi słuchać innych bajek, np.: chłopcy o robotach i dinozaurach, a dziewczynki o wróżkach i księżniczkach. Najważniejsze abyśmy czytali to co lubimy.

 

Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 26.0327.03 - Międzynarodowy Dzień Teatru
01.04 - Prima Aprilis
02.04 - Dzień Trzeźwości
04.04 - Święto Wojskowej Służby Zdrowia

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa