Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

O pisarzach.

Dodano:⌚ 06.03.2019

W poniedziałek, 4 marca 2019 roku w naszej bibliotece odbyła się lekcja biblioteczna dla najmłodszych z Niepublicznego Przedszkola Parafialnego. Dla wielu z nich była to kolejna wizyta w domu, gdzie "mieszka książka". Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką – przedstawienie postaci i roli jaką ma autor książki z okazji ich wczorajszego święta. Jak daleką drogę musi przejść książka aby móc zaistnieć w naszych dłoniach.

W dalszej części zajęć maluch wysłuchały opowiadania Przemysława Wechterowicza. Dziecięca wyobraźnia i fantazja, pobudzona czytanym utworem zaowocowała fantastycznym pokazem wcielenia się dzieci w postać tygrysa. Dzięki takim zabawom uświadomiliśmy sobie, że każdy z nas jest inny, a słowo inny nie oznacza, że zły. Jak również, że każdy z nas lubi słuchać innych bajek, np.: chłopcy o robotach i dinozaurach, a dziewczynki o wróżkach i księżniczkach. Najważniejsze abyśmy czytali to co lubimy.

 

Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 22.05

Dzień Praw Zwierząt

25.05 - Międzynarodowy Dzień Dzieci Zaginionych
26.05 - Dzień Matki
27.05 - Dzień Samorządu Terytorialnego
31.05 - Światowy Dzień Rozwoju Kultury

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00