Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Już po raz siódmy!

Dodano:⌚ 19.06.2019

Wczorajszy dzień dla pasjonatów turystyki rowerowej, czytelników oraz sympatyków zdunowskiej biblioteki publicznej był pełen wrażeń. Już siódmy raz zorganizowaliśmy rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz”. O godz. 15.00 na placu zabaw  ponad 80-ciu rowerzystów z Baszkowa, Krotoszyna oraz Zdun przywitał i życzył dobrej trasy i takiej też zabawy na mecie Burmistrz Zdun - Tomasz Chudy. Tegoroczna trasa rajdu wiodła ulicami: Pocztową, Łacnową, Strzelecką oraz Ostrowską w kierunku Chachalni, gdzie skierowaliśmy się do Perzyc. Po kilkuminutowym odpoczynku w lesie ruszyliśmy w dalszą trasę, by dotrzeć na metę, mieszczącą się przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Konarzewie. Tam przywitała nas dyrektor SOSW, Daria Nowacka, która w skrócie przybliżyła historię ośrodka, zwracając przy tym uwagę na wprowadzenie hipoterapii. Ponadto – jak zwykle - czekała na rajdowców grillowana kiełbaska oraz pyszne ciasto i kawa.  Później był czas konkursów z nagrodami, przy których wszyscy się bawili bo humory dopisywały; chętnych do udziału w zabawach nie brakowało!

Partnerom: Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno – Wychowawczemu w Konarzewie; Cukierni- piekarni Brykczyński, Nadleśnictwu Krotoszyn, kwiaciarni ONYKS  Moniki Kamieńskiej; firmie PANCOM – usługi telekomunikacyjne -  serdecznie dziękujemy za włączenie się w organizację rajdu!

Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 10.1213.12 - Dzień Księgarza
17.12 - Polski Dzień Bez Przekleństw
18.12 - Międzynarodowy Dzień Migrantów

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa