Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Twórczy czas spędzony w bibliotece!

Dodano:⌚ 07.08.2020

Od czerwca br. organizujemy spotkania Klubu Kreatywności: „BiblioAKTYWNI”. W jego ramach odbyły się już warsztaty string art-u czyli tworzenia obrazów na drewnie, zajęcia  kodowania dla najmłodszych mieszkańców gminy Zduny, a dla dzieci od 7 do 10 lat -„Kodowanie na dywanie”. W minioną środę i w czwartek grupa piętnastu pań ze Zdun uczestniczyła w warsztatach florystycznych, które prowadziła  Pani Maria Rak, wieloletnia właścicielka kwiaciarni. Podczas dwugodzinnych spotkań uczestniczki stworzyły piękne kompozycje w szkle, wykorzystując przy tym m.in. kaktusy, sukulenty, ozdobne kamyki. Te warsztaty to sposobność do nauki precyzji i cierpliwości, otwierania się, inspiracji i pobudzanie kreatywności; to również rozwój w wielu płaszczyznach, kształtowanie wyczucia formy, własnego gustu i stylu.

Warsztaty zorganizowane zostały dzięki dofinansowaniu z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 27.01

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

02.02 - Dzień Świstaka
04.02 - Światowy Dzień Walki z Rakiem

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa