Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Muzyczno – pożegnalny wieczór.

Dodano:⌚ 26.09.2022

Mirosława Szymczak, Dyrektor naszej biblioteki za kilka dni kończy pracę zawodową. Z tej okazji przygotowaliśmy na 22 września 2022 roku uroczysty wieczór z udziałem władz samorządowych, osób z instytucji systematycznie współpracujących i wspierających w różnej formie biblioteczne działania, a także z udziałem czytelników, uczestników licznych wydarzeń.

Na 74 lata historii biblioteki składają się 42 lata pracy Pani Dyrektor. I to pracy z pasją i zaangażowaniem, którym zaraziła wielu swoich współpracowników😊.

Pani Szymczak podziękowała wielu instytucjom i osobom prywatnym za współpracę. Sama zaś otrzymała wiele gratulacji za nadanie Bibliotece obecnego „wymiaru”, za wiele nowatorskich działań i sukcesów dla bibliotek w naszej gminie. Podziękowaniom i życzeniom na kolejny etap życia nie było końca!

Pani Dyrektor! Jako Zespół współpracowników gratulujemy tej pasji, z jaką podchodzi Pani do pracy w naszej bibliotece. Dziękujemy za wyrozumiałość, życzliwość i wsparcie, na które zawsze mogłyśmy liczyć i cenne rady. Zostajemy w tym stworzonym przez  Panią przyjaznym miejscu, do którego każdego dnia rano idzie się z przyjemnością.

Gościem specjalnym tego niezapomnianego wieczoru był Tomasz Grdeń, którego kabaretowa piosenka rozbawiła wszystkich do łez. I o to chodziło!

 

Zapraszamy także do obejrzenia relaji na stronie www Zdun:

http://zduny.pl/aktualnosc-1400172378.html

 

 

Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 06.12

Mikołajki

07.12 - Międzynarodowy Dzień Lotnictwa Cywilnego
13.12 - Dzień Księgarza

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa