Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Powrót Dyskusyjnego Klubu Książki!

Dodano:⌚ 27.09.2022

Tematem poniedziałkowego  Dyskusyjnego Klubu Książki był reportaż pt.: „Wniebowzięte. O stewardesach w PRL-u” Anny Sulińskiej.

Dowiedzieliśmy się bardzo dużo o historii postania LOTu (Polskich Linii Lotniczych), a co najważniejsze o pracujących w niej ludziach. Jest to jednak przejmująca historia opowiadająca o dziewczynach spełniających swoje marzenia jako stewardesy, jak również wiążących się z tym zawodem lękach i obawach, samodzielności i o cenie, jaką musiały za to zapłacić.

 

Następne spotkanie odbędzie się 17 października o godzinie 12.00. Czytamy książkę Marty Fox „Kobieta zaklęta w kamień”, osoby chcące uczestniczyć w spotkaniach DKK ZAPRASZAMY!

 „Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego”

 

Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 06.12

Mikołajki

07.12 - Międzynarodowy Dzień Lotnictwa Cywilnego
13.12 - Dzień Księgarza

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa