Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Więcej kodów do wykorzystania!

Dodano:⌚ 02.11.2023

Z przyjemnością informujemy, iż od listopada br. Biblioteka posiada więcej kodów do platformy Legimi. Aby skorzystać z darmowego kodu, wystarczy pobrać kod z biblioteki (osobiście bądź e-mailowo) i aktywować usługę na własnym urządzeniu mobilnym (np. tablecie, smartfonie czy laptopie). . Bezpłatne kody są dostępne od pierwszego roboczego dnia każdego dnia miesiąca. W chwili obecnej biblioteka posiada 20 kodów, to o 5 więcej niż w poprzednim roku. Zainteresowanie e-bookami, audiobookami i sychrobookami wciąż rośnie!

 

Legimi jest popularną aplikacją do legalnego czytania i słuchania książek (e-booków i audiobooków oraz synchrobooków). W serwisie znajduje się ponad 20.000 tytułów, a oferta stale się powiększa o nowości wyadwnicze. Dzięki wyszukiwarce możemy łatwo odnaleźć interesujące nas treści. Aplikacja jest prosta w obsłudze.

 

Chcesz korzystać z Legimi?

Przyjdź, zadzwoń lub napisz e-maila na adres: biblioteka@zduny.pl.

Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 01.12

Dzień Walki z AIDS

04.12 - Barbórka
06.12 - Mikołajki
07.12 - Międzynarodowy Dzień Lotnictwa Cywilnego

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa