Biblioteki to miejsca przyjazne sztabom WOŚP

Dodano:⌚ 19.12.2013

Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego organizują akcję "Biblioteki to miejsca przyjazne sztabom WOŚP". W akcji bierze udział 335 bibliotek z całej Polski, w tym dwie nasze filie w: Baszkowie i Konarzewie.

Filia w Baszkowie z tej okazji organizuje w dniu 10 stycznia - wspólnie ze sztabem WOŚP - imprezę zamkniętą pt. "Zagraj z sercem".

W programie spotkania - występ uczniów Gimnazjum w Zdunach pod kierunkiem Pana Adama Szczuraszka oraz quiz pt. "Zagraj w serce".

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

24.04 - Międzynarodowy Dzień Solidarności Młodzieży