Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Error_2k20… - konkurs fotograficzny

Dodano:⌚ 03.02.2021

Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu zaprasza młodzież do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Error_ 2k20…” organizowanym przez Dział Fotografii.

 

„Konkurs ma na celu oddanie głosu i zaprezentowanie myśli, wrażliwości i refleksji młodych ludzi w tym bezprecedensowym dla nas wszystkich czasie, który być może na nowo zdefiniuje nasze wzajemne relacje oraz nada nowe znaczenie /wielu/ słowom i zwyczajom”.

 

Jest on skierowany do młodzieży wielkopolskich szkół ponadpodstawowych, której głos w obecnym czasie zdaje się być niesłyszalny, do osób, które stają się niemymi wykonawcami nakazów „od - do” w ramach wyższych, często niezrozumiałych dla nich celów; zmuszonych zmienić swoje dotychczasowe zwyczaje, rezygnując przy tym z tego, co dla młodości istotne, ważne i podporządkować się temu co „właściwe”.

 

„Error_ 2k20...” jest zarazem konkursem fotograficznym jak i naborem na wystawę, której wernisaż jest planowany 01.06.2021 (, mamy nadzieję, że warunki epidemiologiczne pozwolą na jej zorganizowanie  w normalnych warunkach ; jeśli to się nie uda, zaproponowana zostanie forma online). Całości wydarzenia będzie towarzyszyła publikacja, w której będzie zaprezentowany szeroki wybór zgłoszonych prac.

Na zgłoszenia Organizator czeka do 10.05.2021 r. Nadesłane prace oceni profesjonalne jury.

 

Dla autorów najciekawszych realizacji są przewidziane nagrody rzeczowe.

 

Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

Zachęcamy do udziału!

 

 

Karty zgłoszeń dla osób pełnoletnich i niepełnoletnich oraz regulamin konkursu są dostępne na stronie https://www.wbp.poznan.pl/foto.../konkursy/error_2k20.../...

Karty zgłoszeń – po uzupełnieniu – należy odesłać wraz ze zdjęciami na adres: foto@wbp.poznan.pl 

 

Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 19.05

Dzień Dobrych Uczynków

22.05 - Dzień Praw Zwierząt
25.05 - Międzynarodowy Dzień Dzieci Zaginionych
26.05 - Dzień Matki
27.05 - Dzień Samorządu Terytorialnego

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa