Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Bibliotekarze w przedszkolach

Dodano:⌚ 18.03.2021

W piątek 12 marca br. odbyły się zajęcia biblioteczne w Niepublicznym Przedszkolu Parafialnym w Zdunach; tematem rozmów były „Zwierzęta - nasi przyjaciele z łąk i pól”. Dzieci uważnie wysłuchały opowiadania autorstwa L. J. Kerna pt.: „Konik polny i mrówka” po czym opisały krajobraz łąk i pól oraz zamieszkujące na nich zwierzęta. Wielką radość sprawiło dzieciom naśladowanie zwierząt!

Zajęcia prowadziła – Ewelina Zielińska.

 

Natomiast w poniedziałek 15 marca br. z dziećmi z oddziału Publicznego Przedszkola – w Konarzewie spotkała się nasza koleżanka Emilia Swendracka. Wspólnie szukaliśmy pierwszych oznak zbliżającej się wiosny - jednej z najpiękniejszych pór roku. Za kilka dni przypada jej astronomiczny początek; dzieci aktywnie wzięły udział w zabawie -  słońce coraz mocniej grzeje, trawa robi się zielona,  na gałązkach wierzby pojawiły się kotki, kwitnie leszczyna! Zobaczyliśmy też pierwsze wiosenne kwiaty: przebiśniegi, krokusy i żonkile. Zatem, wiosna tuż, tuż!

Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 19.05

Dzień Dobrych Uczynków

22.05 - Dzień Praw Zwierząt
25.05 - Międzynarodowy Dzień Dzieci Zaginionych
26.05 - Dzień Matki
27.05 - Dzień Samorządu Terytorialnego

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa