Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Dojrzałe kino

Dodano:⌚ 08.04.2019

Klub Filmowy „Dojrzałe kino”

Od 2016 roku w naszej bibliotece odbywają się projekcje ciekawych filmów: komedii, kryminałów, biografii czy filmów historycznych. Spotkania z filmem  to nie tylko projekcja filmu, to również dyskusja na temat filmu, na problem jaki porusza oraz chęć wyrażenia własnej opinii o aktorach, reżyserach czy scenarzystach.

Nasza placówka posiada salę przeznaczoną na spotkania autorskie, konkursy, zajęcia artystyczne, która wyposażona jest również w ekran i projektor. Staramy się, aby filmy, które wybieramy były ciekawe, wartościowe, nagrodzone lub wysoko ocenione przez krytyków i publiczność. Po wstępnym wytypowaniu określonych tytułów sprawdzamy czy ich producenci znajdują się na liście z MPLC.

Filmy jakie udało nam się wyświetlić to m.in.:

„Listy do Julii”, ”Planeta singli”, „Światło między oceanami”, „Wyborcze jaja”, „Dziewczyna z pociągu”, „Listy do M”(wszystkie części), „Body(ciało)”, „Światło, które utraciliśmy”, „Moje córki krowy”, „Moja matka”, „Pokój”, a także „Everest” czy „Teoria wszystkiego”.

Informacja o kolejnych pokazach filmowych zamieszczona jest na stronie internetowej www.biblioteka.zduny.pl lub w Bibliotece.

Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 04.0305.03 - Dzień Dentysty
08.03 - Dzień Kobiet
10.03 - Dzień Mężczyzny
11.03 - Międzynarodowy Dzień Chorego

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa