Biblioteka. Lubię tu być!
Z okazji Tygodnia Bibliotek 2025 obchodzonego pod hasłem „Biblioteka. Lubię tu być!”, serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Sabiną Waszut – znaną i cenioną pisarką, autorką m.in. powieści obyczajowych i historycznych.
Data: 8 maja 2025 r.
Miejsce: Facjatka, II piętro.
Godzina: 18.00
To doskonała okazja, aby poznać kulisy pracy twórczej autorki, porozmawiać o jej książkach i zadać własne pytania.
Wstęp wolny – serdecznie zapraszamy!