Kawa pożegnalna na zakończenie półrocza.
Wczoraj odbyło się nasze ostatnie spotkanie w tym półroczu. Była to wyjątkowa okazja do wspólnego podsumowania minionych miesięcy oraz spędzenia miłego czasu przy pożegnalnej kawie.
W spotkaniu uczestniczyli nasi Seniorzy oraz mgr Agnieszka Karbowiak, która przez ostatnie miesiące prowadziła u nas zajęcia z fizjoterapii. Był to czas pełen serdecznych rozmów, podziękowań i wspomnień związanych ze wspólnymi ćwiczeniami oraz spotkaniami.
Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce za profesjonalizm, zaangażowanie i troskę o zdrowie oraz dobre samopoczucie naszych uczestników. Dziękujemy również wszystkim za obecność, aktywność i stworzenie tak ciepłej atmosfery.
Do zobaczenia po wakacyjnej przerwie!