U Krota i Syna
Czwartkowe spotkania Klubu Miłośników Biblioteki w Filii Bibliotecznej w Baszkowie stały się już tradycją. Wczoraj Uczestnicy tych spotkań postanowili opuścić mury biblioteki i udać się z wizytą do Muzeum Regionalnego im. Hieronima Ławniczaka w Krotoszynie. Chociaż w Krotoszynie bywamy często, to jednak większość osób w krotoszyńskim muzeum była pierwszy raz. Przechadzając się kolejno muzealnymi salami, mogli oni poznać dzieje Krotoszyna, a także zobaczyć zgromadzone tam pamiątki.