Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

Nasza Mała Biblioteka.
Dodano:⌚ 25.03.2019

Nasza Mała Biblioteka.

W piątkowe przedpołudnie odbyło się trzecie spotkanie z dziećmi klasy pierwszej zdunowskiej Szkoły Podstawowej w ramach projektu „Nasza Mała Biblioteka”.  Wszyscy razem wysłuchaliśmy opowiadania o małym kurczaku. Nasz główny bohater  – Kurczakowski, przechadzał się po gospodarstwie na którym mieszkał i wszystkim zadawał bardzo go nurtujące pytani, co było pierwsze: jajko czy kura.

My chcemy wiosny!
Dodano:⌚ 22.03.2019

My chcemy wiosny!

Tak śpiewały dzieci z Przedszkola Publicznego w Konarzewie w pierwszy dzień wiosny -  21 marca br. Wszyscy bardzo chcemy, aby wiosna do nas zawitała. Z rana dzieci zrobiły marzannę - symbol zimy i  zgodnie z tradycją, wyrzuciły ją daleko, by już nie wróciła. Pożegnały zimę i czekały na wiosnę. I w końcu się doczekały... W samo południe do przedszkola przyszła Pani Wiosna.

Kryminalny poniedziałek.
Dodano:⌚ 20.03.2019

Kryminalny poniedziałek.

Od 2017 roku w naszej bibliotece odbywają się spotkania klubu filmowego "Dojrzałe kino". Podczas spotkań oglądamy filmy, ale również dyskutujemy, wymieniamy się poglądami. Projekcje odbywają się co dwa tygodnie w poniedziałki o godz. 15.00.   Kolejne - na które już dziś zapraszamy - odbędzie się 1 kwietnia 2019 roku o godz. 15.00. Spotkania są bezpłatne, więc warto skorzystać i spędzić czas w miłej atmosferze.

Ekranizacja powieści Pauli Hawkins DZIŚ w bibliotece!
Dodano:⌚ 18.03.2019

Ekranizacja powieści Pauli Hawkins DZIŚ w bibliotece!

Zapraszamy na dzisiejszy Klub Filmowy "Dojrzałe kino" o godz. 15.00  w bibliotecznej Facjatce. Podczas popołudniowego spotkania dowiemy się, dlaczego załamana rozwodem Rachel spędza dnie na fantazjach o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wkrótce wywróci jej życie do góry nogami. Rachel będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły.

BiblioMALUCHY kolejny raz u NAS!
Dodano:⌚ 15.03.2019

BiblioMALUCHY kolejny raz u NAS!

W środę, odbyły się kolejne zajęcia sensoryczne realizowane w ramach projektu „BiblioMALUCH”  w Naszej Bibliotece. Czas upłynął bardzo szybko na wspaniałej i wspólnej zabawie. Po krótkim przywitaniu się z wszystkimi zaczęliśmy nasze zajęcia od miłej lektury oraz poznaliśmy ścieżkę sensoryczną. Na zakończenie naszych zajęć wybraliśmy zabawę „Do ataku”, gdzie z własnoręcznie wykonanych kulek trafialiśmy do celu – plastikowego pojemnika.

Włoski klimat w bibliotece!
Dodano:⌚ 15.03.2019

Włoski klimat w bibliotece!

Ciao, bella, arrivederci - to tylko kilka włoskich słów jakie nauczył się dzieci z Publicznego Przedszkola w Zdunach, podczas spotkania w bibliotece! Wspólnie wybraliśmy się w podróż po Włoszech, w których poznaliśmy piękne zabytki takie jak: Koloseum, krzywą wieże w Pizie, a w Watykanie – Plac św. Piotra. Na koniec wyprawy dotarliśmy do Wenecji gdzie zobaczyliśmy gondole i piękne karnawałowe maski.

Eliza Orzeszkowa, Bolesław Prus i Maria Konopnicka...
Dodano:⌚ 14.03.2019

Eliza Orzeszkowa, Bolesław Prus i Maria Konopnicka...

... a także Brunon Schulz, Władysław Reymont Stefan Żeromski, Henryk Sienkiewicz oraz Henryk Rzewuski. W tym roku podczas ósmej edycji Narodowego Czytania odbędzie się lektura ośmiu utworów, wybranych przez Parę Prezydencką z ponad stu tytułów przesłanych do Kancelarii Prezydenta.  Będzie to osiem nowel:  Dobra pani – Eliza Orzeszkowa Dym – Maria Konopnicka Katarynka – Bolesław Prus Mój ojciec wstępuje do strażaków (ze zbioru: Sanatorium pod Klepsydrą) – Bruno Schulz Orka – Władysław Stanisław Reymont Rozdzióbią nas kruki, wrony… – Stefan Żeromski Sachem – Henryk Sienkiewicz Sawa (z cyklu: Pamiątki Soplicy) – Henryk Rzewuski  .

Odkrywają tajniki kodowania!
Dodano:⌚ 13.03.2019

Odkrywają tajniki kodowania!

Od początku marca nasza biblioteka zaprosiła dzieci od 6 do 9 lat na zajęcia pt. "Tajniki kodowania". Dzieci uczą się pracy z robotem, obsługi tabletów oraz aplikacji tj. Photon Coding, Photon Robot czy Scottie Go!. 

BiblioMALUCHY już jutro!
Dodano:⌚ 12.03.2019

BiblioMALUCHY już jutro!

Zachęcamy rodziców z dziećmi do udziału w zajęciach sensorycznych. Spotkania odbywają się co dwa tygodnie w środy o godz. 11.0. Projekt "BiblioMALUCHY" dofinansowany został ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Partnerstwo dla ksiażki". 

W poszukiwaniu wiosny.
Dodano:⌚ 12.03.2019

W poszukiwaniu wiosny.

Choć za oknem jeszcze wietrznie, chmurno, śnieżnie i deszczowo - nic nie wskazuje na to, że zbliża się wiosna. Postanowiliśmy więc podczas dzisiejszego spotkania z konarzewskimi przedszkolakami poszukać pierwszych jej śladów. Zauważyliśmy, że dzień staje się coraz dłuższy, na gałązkach wierzby zobaczyliśmy srebrzyste kotki. Zakwitły już krokusy i przebiśniegi, a nad polami krążą skowronki.

Biblioteczny  podkoziołek!
Dodano:⌚ 07.03.2019

Biblioteczny podkoziołek!

Tak właśnie nazywano w Wielkopolsce ostatni dzień karnawału, znany też jako ostatki czy zapusty. Tak właściwie słowa te oznaczały dawniej nie tylko zabawy przed Środą Popielcową, ale kilka ostatnich dni karnawału, zaczynające się w tłusty czwartek, a kończące się zawsze we wtorek.  Było dużo zabawy, muzyki, śmiechu, a i tańca…  Gościem specjalnym wieczoru był  Zdunowski Zespół Wokalny pod dyrygenturą Adama Szczuraszka, który dodatkowo  - za solowe wykonanie „Skrzypka na dachu” otrzymał gromkie brawa.

Tajniki kodowania w Zdunach!
Dodano:⌚ 06.03.2019

Tajniki kodowania w Zdunach!

Wczoraj rozpoczęły się zajęcia pt. "Tajniki kodowania". Chętne dzieci w wieku od 6 do 9 lat uczą się programować robota za pomocą aplikacji Photon Coding, Photon EDU czy Photon Robot. 

O pisarzach.
Dodano:⌚ 06.03.2019

O pisarzach.

W poniedziałek, 4 marca 2019 roku w naszej bibliotece odbyła się lekcja biblioteczna dla najmłodszych z Niepublicznego Przedszkola Parafialnego. Dla wielu z nich była to kolejna wizyta w domu, gdzie "mieszka książka". Tematem spotkania było zapoznanie maluchów z biblioteką – przedstawienie postaci i roli jaką ma autor książki z okazji ich wczorajszego święta. Jak daleką drogę musi przejść książka aby móc zaistnieć w naszych dłoniach.

Zapraszamy na Ostatki już JUTRO!
Dodano:⌚ 04.03.2019

Zapraszamy na Ostatki już JUTRO!

Brak planów na Ostatki? Zapraszamy do naszej biblioteki na Ostatki "z przytupem", które odbęda się już jutro,  5 marca 2019 roku o godz. 18.00.  Zapewniamy super atmosferę i dużo śmiechu! Wstęp wolny, zapraszamy z osobami towarzyszącymi! 

Oni już znają tajniki kodowania!
Dodano:⌚ 04.03.2019

Oni już znają tajniki kodowania!

Od września 2018 roku, raz w tygodniu odwiedzają nas uczniowie klasy II na nauce kodowania robotów Photon. Dzieci nauczyły się już podstawowej obsługi robota, oraz kodowania w aplikacji Photon Coding. Celem zajęć jest  zachęcenie dzieci do nauki kreatywnego programowania, niezależnie od wieku oraz przedstawienie, że programowanie staje się trzecim językiem świata. Ponadto pokazanie, że kodowanie nie jest zarezerwowane tylko dla programistów oraz że każdy może być programistą, rozwijając swoją wyobraźnię, logiczne i abstrakcyjne myślenie, a także zdolność planowania.

Ostatki z przytupem już we wtorek!
Dodano:⌚ 01.03.2019

Ostatki z przytupem już we wtorek!

Brak planów na Ostatki? Zapraszamy do naszej biblioteki na Ostatki "z przytupem", które odbęda się 5 marca 2019 roku o godz. 18.00.  Wstęp wolny, zapraszamy z osobami towarzyszącymi! 

Spotkanie z BiblioMALUCHAMI!
Dodano:⌚ 28.02.2019

Spotkanie z BiblioMALUCHAMI!

Jak już informowaliśmy, udało nam się pozyskać dofinansowanie ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Partnerstwo dla ksiażki". Jednym z dwóch projektów na który udało nam się zdobyć pieniądze są "BiblioMALUCHY", czyli zajęcia sensoryczne dla dzieci od roku do 2,5 lat. Wczoraj, 27 lutego 2019 roku, w naszej bibliotece, odbyło się pierwsze spotkanie dla dzieci i ich opiekunów.

Kolejny kurs komputerowy u nas! Zapisz się już dziś!
Dodano:⌚ 27.02.2019

Kolejny kurs komputerowy u nas! Zapisz się już dziś!

Zachęcamy do zapisów na kurs komputerowy - poziom podstawowy; w naszej bibliotece. Ruszamy już od marca br. Zapisy - w Bibliotece bądź pod nr telefonu: 62 721 51 72.   Wydarzenie zorganizowano w ramach projektu "Partnerstwo dla książki", które dofinansowano w ramach środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

Ostatki z przytupem!
Dodano:⌚ 26.02.2019

Ostatki z przytupem!

Brak planów na Ostatki? Zapraszamy do naszej biblioteki na Ostatki "z przytupem", które odbęda się 5 marca 2019 roku o godz. 18.00.  Wstęp wolny, zapraszamy z osobami towarzyszącymi! 

Zapraszamy do Poznania!
Dodano:⌚ 26.02.2019

Zapraszamy do Poznania!

Serdecznie zachęcamy do wyjazdu, który odbędzie się 26 marca 2019 roku. Tym razem odwiedzimy stolicę Wielkopolski, Poznań.  Zapisy w Bibliotekach: w Zdunach, Baszkowie i Konarzewie do 15 marca 2019 roku. Ilość miejsc ograniczona.

W świecie kolorów.
Dodano:⌚ 26.02.2019

W świecie kolorów.

Mamy trzy podstawowe kolory, a w otaczającym nas świecie występuje cała gama przeróżnych barw i odcieni. O tym, skąd się to wszystko bierze, rozmawialiśmy dzisiaj z dziećmi z Przedszkola Publicznego w Konarzewie. Ale nie tylko rozmawialiśmy, dzieci eksperymentowały, mieszając ze sobą dwa lub więcej kolorów, otrzymywały w ten sposób nowe barwy.    Spotkanie z dziećmi odbyło się w ramach cyklu "Bibliotekarz w przedszkolu" 

Poznali historię książki i pisma.
Dodano:⌚ 22.02.2019

Poznali historię książki i pisma.

W czwartkowe przedpołudnie do naszej biblioteki przyszli uczniowie klasy 4 c z Szkoły Podstawowej w Zdunach. W pierwszej części spotkania obejrzeli ze skupieniem prezentację multimedialną na temat "Historia książki i pisma". Razem podziwialiśmy zbiór starych książek omawiając ich kunsztowną oprawę, rodzaj użytego papieru oraz format trzcionki. Uczniowie wykonali projekt okładki dla własnej książki.

Udało się! Mamy to!
Dodano:⌚ 20.02.2019

Udało się! Mamy to!

Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki konkursu wniosków w programach Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na 2019 rok. I oto są  - w dodatku dla nas bardzo pozytywne! Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie dla dwóch projektów, zgłoszonych w ramach Programu „Partnerstwo dla książki”. Pierwszy z nich: „BiblioMALUCH ” jest skierowany do rodziców z ich najmłodszymi mieszkańcami Gminy i Miasta Zduny, którzy jeszcze są zbyt mali, by chodzić do przedszkola.

BiblioMALUCHY już niedługo!
Dodano:⌚ 19.02.2019

BiblioMALUCHY już niedługo!

Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie biblioMALUCHÓW już w środę, 27 lutego 2019 roku o godz. 11.00. Zapraszamy wszystkie dzieci od roku do 2 lat.  Wstęp wolny!

Z wizytą w teatrze
Dodano:⌚ 19.02.2019

Z wizytą w teatrze

Podczas kolejnego  spotkania z dziećmi z Przedszkola Publicznego w Konarzewie wybraliśmy się do Milusiowa, gdzie dzieci razem z Psem, Kotem i Myszką zagrały na scenie teatru. Były także na planie filmowym. Poznały tatr lalkowy, paluszkowy oraz, Pantonimę. Poznały też na czym polega praca reżysera, scenarzysty, kostiumologa i co to jest "budka suflera".

O książce i jej historii
Dodano:⌚ 16.02.2019

O książce i jej historii

W piątkowe przedpołudnie, 15 lutego 2019 roku, do naszej biblioteki zaprosiliśmy uczniów klasy 4 d ze Szkoły Podstawowej w Zdunach by porozmawiać o książce. Oprócz rozmowy o walorach książki, obejrzeliśmy prezentację multimedialną nt. historii jej powstania i pisma. W dalszej części spotkania dzieci zapoznały się z zasadami panującymi w wypożyczalni oraz księgozbiorem.

Edukacyjny balik karnawałowy w Konarzewie
Dodano:⌚ 14.02.2019

Edukacyjny balik karnawałowy w Konarzewie

W środę 13 lutego w Przedszkolu Publicznym w Konarzewie odbył się, jak co roku, balik karnawałowy. Nasza koleżanka została zaproszona jako przedstawiciel Biblioteki, a warunkiem uczestnictwa było przyjście na bal w przebraniu. Był to bowiem balik edukacyjny, gdzie oprócz zabawy dzieci poznawały, czym się zajmują przedstawiciele poszczególnych zawodów. Porządku pilnowało kilku policjantów, rycerze dzielnie bronili księżniczek, a służba medyczna opowiedziała dzieciom co trzeba robić, jak poprawić odporność, by się nie przeziębiać i nie dać się grypie.

Spotkanie pełne życzliwości!
Dodano:⌚ 13.02.2019

Spotkanie pełne życzliwości!

W środę, 13 lutego 2019 roku w ramach cyklu "Bibliotekarz w przedszkolu" spotkaliśmy się z dziećmi z Publicznego Przedszkola w Zdunach realizując temat „Jestem dobrym kolegą, jestem przyjacielem.” Dzieci po wysłuchaniu opowiadania Elżbiety Zubrzyckiej dowiedziały się  czym jest przyjaźń i czy warto mieć przyjaciela.   Podczas wspólnej zabawy wyjaśniliśmy sobie, że przyjaźń to więź oparta na wzajemnej życzliwości,  szczerości, a co najważniejsze - zaufaniu.

Tajniki kodowania, zapisz swoje dziecko już dziś!
Dodano:⌚ 12.02.2019

Tajniki kodowania, zapisz swoje dziecko już dziś!

Dzięki pozyskanym robotom Photon nasza biblioteka zaprasza dzieci od 6 do 9 lat na zajęcia pt. "Tajniki kodowania". Spotkania odbywać będą się co tydzień - we wtorki - w godzinach: 15.00 - 16.00. Chętnych zapraszamy do Biblioteki. Ilość miejsc ograniczona, zajęcia są bezpłatne.

O miłości i przyjaźni w naszym życiu
Dodano:⌚ 12.02.2019

O miłości i przyjaźni w naszym życiu

W dzisiejszym dniu gościliśmy w naszej bibliotece podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w  Zdunach. Tematem naszych zajęć była „Miłość i przyjaźń – czyli rzecz o uczuciach i emocjach w naszym życiu codziennym.” Chłopcy z przyjemnością wysłuchali opowiadania o wspomnianej tematyce oraz poznali historię patrona osób zakochanych – św.

W świecie malarstwa
Dodano:⌚ 12.02.2019

W świecie malarstwa

Malarstwo jest jest środkiem wyrazu człowieka od czasów prehistorycznych. Malarze przez malowidła ścienne, akwarele czy też obrazy olejne chcieli wyrazić siebie, przekazywać własne odczucia i wizje.    W świat malarstwa wprowadziliśmy dzieci z Przedszkola Publicznego w Konarzewie podczas wczirajszego spotkania w ramach cyklu "Bibliotekarz w Przedszkolu". Rozmawialiśmy między innymi o tym, jak zmieniało się malarstwo na przestrzeni wieków, jakich środków najczęściej używają malarze, co to są eksponaty i dzieła sztuki oraz gdzie można je zobaczyć.

E-książki na Twoim telefonie, tablecie lub komputerze! Za darmo - bez wychodzenia z domu!
Dodano:⌚ 07.02.2019

E-książki na Twoim telefonie, tablecie lub komputerze! Za darmo - bez wychodzenia z domu!

Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki lub jej filii  - już od 2 stycznia 2019 r. zyskali dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów - z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii, udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w Bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi.

Trening i rozwój mózgu w Bibliotece!
Dodano:⌚ 04.02.2019

Trening i rozwój mózgu w Bibliotece!

Zachęcamy do wzięcia udziału w zajęciach z treningu i rozwoju mózgu. Spotkania odbywać będą się co dwa tygodnie, w czwartki o godz. 10.00, a prowadzić je będzie Pani Sylwia Minta.   Sylwia Minta - psycholog, doradca zawodowy. Prowadzi zajęcia sktecznego uczenia się oraz rozwijania potencjału twórczego. Jest certyfikowanym trenerem I i II stopnia Gimnastyki Mózgu.

O przytulaniu, które leczy
Dodano:⌚ 04.02.2019

O przytulaniu, które leczy

Międzynarodowy Dzień Przytulania według jednych źródeł obchodzimy w styczniu, według innych – w czerwcu, ale w pracy z dziećmi Dzień Przytulania zdarza się codziennie. Z tej okazji dzieci z Przedszkola Parafialnego  w Zdunach  w poniedziałek, 4 lutego br. wysłuchały z uwagą opowiadanie Przemysława Wechterowicza o przytulaniu. Przedszkolaki dowiedziały się, że przytulanie jest potrzebne nam na każdym etapie życia.

E-książki  na TWOIM  smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku - za darmo!
Dodano:⌚ 01.02.2019

E-książki na TWOIM smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku - za darmo!

Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki lub jej filii  - już od 2 stycznia 2019 r. zyskali dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów - z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii, udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w Bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi.

Tygodnik Solidarność u nas!
Dodano:⌚ 31.01.2019

Tygodnik Solidarność u nas!

W październiku br. biblioteka otrzymała od mieszkańca Zdun, Pana Mariana Roszczaka, zbiór dokumentów dot. działalności Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”. Wśród nich znaleźć można: pisma, druki, gazety i innymi materiałami. W ofercie posiadamy między innymi: Tygodnik SOLIDARNOŚĆ z 1981 roku oraz Tygodnik NSZZ SOLIDARNOŚĆ – SOLIDARNOŚĆ DOLNOŚLĄSKA  od września 1980 r.

Zimowe hece w bibliotece dobiegły końca
Dodano:⌚ 29.01.2019

Zimowe hece w bibliotece dobiegły końca

Zimowe ferie w naszym województwie dobiegły końca. Przerwa w nauce trwała od 14 do 25 stycznia 2019 roku. Jak co roku zaprosiliśmy dzieci do udziału w zajęciach zorganizowanych przez nasze biblioteki. W pierwszym tygodniu zajęcia odbyły się w Bibliotece w Zdunach oraz w filii bibliotecznej w Konarzewie. Podczas drugiego tygodnia ferii filia w Baszkowie oraz filia w Konarzewie przygotowały zajęcia dla dzieci.

O Powstaniu Wielkopolskim na Ziemi Krotoszyńskiej
Dodano:⌚ 26.01.2019

O Powstaniu Wielkopolskim na Ziemi Krotoszyńskiej

W ramach obchodów 100.rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego przygotowaliśmy w miniony czwartek, 24 stycznia 2019 roku wieczór historyczny. O przebiegu Powstania na ziemi krotoszyńskiej, a zwłaszcza w okolicach Zdun mówił dyrektor Muzeum Regionalnego im Hieronima Ławniczaka w Krotoszynie - Piotr Mikołajczyk. Wypowiedź ściśle związana była z prezentacją multimedialną; ponadto w bibliotecznej Facjatce prezentujemy objazdową wystawę przygotowaną przez krotoszyńskie muzeum.

Już JUTRO!
Dodano:⌚ 23.01.2019

Już JUTRO!

Zapraszamy na wieczór historyczny poświęcony Powstaniu Wielkopolskiemu. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 stycznia 2019 roku o godz. 17.00.  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z okazji spotkania z historykiem, który opowie nie tylko o Powstaniu Wielkopolskim, ale także o jego przebiegu w naszej okolicy. Będzie to okazja do uczczenia 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.  Wstęp bezpłatny! 

O szacunku słów kilka
Dodano:⌚ 23.01.2019

O szacunku słów kilka

W poniedziałek, 21 stycznia 2019 roku, odby się kolejne spotkania z dziećmi w ramach prowadzonych przez nas cyklów: "Bibliotekarz w Przedszkolu" oraz "Przedszkolak w Bibliotece". Od rana naszą bibliotekę odwiedziły dzieci z Publicznego Przedszkola w Zdunach, następnie nasza koleżanka udała się z wizytą do dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Zdunach. Tematem obu spotkań były uczucia, a dokładniej szacunek.

Wczytaj wcześniejsze wiadomości
Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 26.0327.03 - Międzynarodowy Dzień Teatru
01.04 - Prima Aprilis
02.04 - Dzień Trzeźwości
04.04 - Święto Wojskowej Służby Zdrowia

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa