Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Dzień Pluszowego Misia
Dodano:⌚ 28.11.2023

Dzień Pluszowego Misia

W sobotę, 25 listopada, swoje święto obchodził najlepszy przyjaciel dzieci - Pluszowy Miś. Z tej okazji wczoraj,  w poniedziałek - 27 listopada 2023 r. do biblioteki w Konarzewie przyszły dzieci z Publicznego Przedszkola w Zdunach - Oddział w Konarzewie. Podczas spotkania przedszkolaki poznały historię pluszowego misia, rozmawiały o swoich ulubieńcach. Na zakończenie spoktania odbyły się zajęcia plastyczne.

Nie żyje Paweł Huelle.
Dodano:⌚ 28.11.2023

Nie żyje Paweł Huelle.

Jak podaje Polska Agencj Prasowa, w wieku 66 lat zmarł pisarz, Paweł Huelle. W ubiegłym roku uroczyście obchodził swoje 65. urodziny w Ratuszu Staromiejskim w Gdańsku. Nazywany był jednym z pierwszych tamtejszych intelektualistów, który "odważył się mówić o powikłanej historii miasta". Do jego najbardziej znanych książek należą: "Weiser Dawidek", "Mercedes Benz.

 Ugotuj mi bajkę!
Dodano:⌚ 27.11.2023

Ugotuj mi bajkę!

Dziś odbyło się kolejne spotkanie w  ramach realizowanego projektu „Nasza Mała Biblioteka” z uczniami klasy II a ze Szkoły Podstawowej w Zdunach. Podczas zajęć dzieci w wysłuchały opowiadania pt.:„Ugotuj mi bajkę”, słoweńskiej pisarki - Majdy Koren.   Nasz główny bohater okazał się wielkim niejadkiem. Stale grymasił przy stole. Zupa zawsze była zbyt wodnista, ziemniaki przesolone, a sałata zbyt zielona.

Czas na ozdoby!
Dodano:⌚ 25.11.2023

Czas na ozdoby!

W ubiegły czwartek, 23 listopada 2023 r. w Filii Bibliotecznej w Konarzewie odbyły się warsztaty Klubu Rękodzieła "BiblioNITKI" dla dorosłych. Członkinie Klubu przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia obrabiają  akrylowe bombki, szydełkują gwiazdki, sopelki  i inne ozdoby. Kolejne spotkanie już z za tydzień, 30 listopada 2023 r.

Dzień Pluszowego Misia w bibliotece
Dodano:⌚ 24.11.2023

Dzień Pluszowego Misia w bibliotece

Jak co roku, 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji zaprosiliśmy dzieci z Niepublicznego Przedszkola Parafialnego w Zdunach na urodziny najmilszego przyjaciela dzieci – Pluszowego Misia.   25 listopada to nie jest losowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej wyjątkowej maskotki. Misiowy Dzień nie ma jeszcze długiej tradycji; świętujemy go dopiero od 2002 roku, kiedy to obchodził swoje setne urodziny.

Dziecięca radość w Dzień Pluszowego Misia
Dodano:⌚ 24.11.2023

Dziecięca radość w Dzień Pluszowego Misia

W czwartek, 23 listopada 2023 r. odbyło się kolejne spotkanie dla dzieci i ich opiekunów w ramach realizowanego projektu „BiblioMALUCH”, dofinasowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.   Zajęcia mają w pełni charakter rozwojowy i stymulujący dla naszych najmłodszych Użytkowników, ze wskazaniem na ważną rolę książki w życiu każdego dziecka.

Sposoby na świeżą żywność
Dodano:⌚ 23.11.2023

Sposoby na świeżą żywność

W dzisiejszy poranek odbyło się "Spotkanie (nie tylko) z pasjami" w  ramach projektu "W bibliotece się rozwijam i czas umilam".   Gościem Biblioteki była dietetyk kliniczny,  Pani Kamilla Zając. Spotkanie było okazją do rozmowy jak prawidłowo  przechowywać żywność.   Spotkanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego.

Emocje - co to takiego?
Dodano:⌚ 21.11.2023

Emocje - co to takiego?

Tematem kolejnego spotkania z przedszkolakami z Niepublicznego Przedszkola Parafialnego w Zdunach były emocje. Jak wiadomo uczuć i emocji nie należy lekceważyć, lecz trzeba się z nimi zaprzyjaźnić i w odpowiedni sposób je kontrolować. Na zakończenie zajęć podczas wspólnej gry rozmawialiśmy o naszych odczuciach i emocjach, które towarzyszą nam w różnych sytuacjach i miejscach.  

Zdrowe nawyki naszych dzieci
Dodano:⌚ 20.11.2023

Zdrowe nawyki naszych dzieci

Zdrowa żywność to temat dzisiejszego spotkania z dziećmi z Publicznego Przedszkola w Zdunach - Oddział w Konarzewie. Dzieci słuchając książki pt. "Baśniowa Akademia Zdrowia" poznały zasady zdrowego żywienia. Przedszkolaki dowiedziały dlaczego nie wolno objadać się słodyczami i jakie mogą być tego skutki; poznały korzyści z jedzenia warzyw i owoców i aktywności fizycznej.

Trudne powroty
Dodano:⌚ 20.11.2023

Trudne powroty

W dzisiejsze południe w bibliotecznej Facjatce odbyło się kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki.   Uczestniczki rozmawiały o powieści Sylwii Trojanowskiej pt. „Łabędź”.  Jest to pierwszy tom serii o Annie i Gustawie, których losy rozgrywają się podczas II wojny światowej.  Poruszająca opowieść o sile rodzinnych więzi, o woli życia, nadziei i miłości.

Historie znane i nieznane
Dodano:⌚ 17.11.2023

Historie znane i nieznane

Wczoraj, 16 listopada 2023 roku, minęło dokładnie 9 miesięcy od pierwszego spotkania na którym wspomnaliśmy dzieje Koła Śpiewaczego „Harmonia” w Zdunach. Podczas spotkania w lutym br. rozmawialiśmy o 60-ciu latach działalności chóru, natomiast wczoraj o kolejnych 40-stu.   Koło Śpiewacze "Harmonia" powstało 17 kwietnia 1923 roku. Jego założycielami byli: ks.

Aktywność to najlepszy lek!
Dodano:⌚ 16.11.2023

Aktywność to najlepszy lek!

Ruch usprawnia pracę układu krążenia, poprawia metabolizm, zapewnia lepszy sen. To nie pozostaje bez znaczenia dla układu nerwowego i mózgu. W czasie wysiłku wydzielają się endorfiny nazywane czasami hormonami szczęścia. Aktywność fizyczna pomaga też podnieść pewność siebie i nawiązywać relacje z innymi ludźmi, na co najlepszym przykładem są warsztaty fizjoterapii i jogi w bibliotecznej Facjatce.

TO JUŻ DZISIAJ! ZAPRASZAMY!
Dodano:⌚ 16.11.2023

TO JUŻ DZISIAJ! ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy dzisiaj wraz z Kołem Śpiewaczym "Harmonia" na spotkanie z okazji 100 - lecia o godzinie 18.00.  Serdecznie zapraszzamy z osobami towarzyszącymi, wstęp wolny!

To już jutro!
Dodano:⌚ 15.11.2023

To już jutro!

SErdecznie zapraszamy wraz z Kołem Śpiewaczy "Harmonia" na spotkanie z okazji 100 - lecia "Harmonii", jutro o godzinie 18:00.  Serdecznie zapraszamy z osobami towarzyszącymi, wstęp wolny!

Kapuśniaczek, mżawka, ulewa, a może po prostu deszcz!
Dodano:⌚ 14.11.2023

Kapuśniaczek, mżawka, ulewa, a może po prostu deszcz!

Deszcz to jeden z najczęstszych zjawisk atmosferycznych na Ziemi i dlatego stał się dziś tematem zajęć w Niepublicznym Przedszkolu Parafialnym w Zdunach. Przedszkolaki z grupy Promyczków wysłuchały wiersza aktorstwa Marii Konopnickiej pt.: „Parasol”. Wszyscy chętnie opowiadali o swoich doznaniach związanych z deszczem i towarzyszącym mu warunkom pogodowym. Najwięcej wiedzy i zabawy dostarczyła jednak przedszkolakom książka nie małych rozmiarów pt.

Kolejne warsztaty szydełkowania!
Dodano:⌚ 10.11.2023

Kolejne warsztaty szydełkowania!

Jak co tydzień w czwartek odbyły się warsztaty Klubu Rękodzieła Artystycznego w Filii Bibliotecznej w Konarzewie. Panie przygotowują już ozdoby świąteczne, które będzie można obejrzeć podczas wernisażu wystawy prac w Zdunach już w grudniu. 

O utraconej wolności.
Dodano:⌚ 09.11.2023

O utraconej wolności.

W najbliższą sobotę obchodzimy Święto Niepodległości. 11 listopada to wyjątkowy i ważny dzień dla każdego Polaka. To święto państwowe, obchodzone corocznie dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku, dlatego zaprosiliśmy uczniów klas I b i I c wraz z wychowawcami by przypomnieli sobie o tradycjach i zwyczajach związanych z obchodami tego święta.

Biblioteka doceniona!
Dodano:⌚ 08.11.2023

Biblioteka doceniona!

Podczas uroczystej XXIV gali konkursu „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego” nagrodzone zostało prawie 100 projektów. Wśród laureatów znalazła się inicjatywa realizowana przez Bibliotekę Publiczną Gminy i Miasta Zduny. Uroczysta gala podsumowująca konkurs odbyła się we wtorek, 7 listopada, w Poznaniu.

Legendy i podania Słowian
Dodano:⌚ 07.11.2023

Legendy i podania Słowian

Dziś odbyło się spotkanie z przedszkolakami z Niepublicznego Przedszkola w Zdunach. Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały „Legendy o rogalach świętomarcińskich” autorstwa Elizy Piotrowskiej. Same chętnie opowiadały jakie legendy znają, które im się najbardziej podobają, jak również jakie im się kojarzą z danym miastem naszej Ojczyzny. Spotkanie było okazja do przybliżenia również legendy jak krąży w Zdunach o wizycie króla Jana Kazimierza.

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek
Dodano:⌚ 06.11.2023

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Dzień ten przypomina wszystkim, jak ważne są bajki i że warto do nich wracać. Właśnie o ulubionych rozmawialiśmy podczas dzisiejszego spotkania z dziećmi z Przedszkola Publicznego w Zdunach - Oddział w Konarzewie.  Przedszkolaki wysłuchały wybranych przez siebie bajek, rozpoznawały bajkowe postacie i tytuły, układały bajkowe puzzle oraz przeglądały ulubione książeczki.

Nasza Mała Biblioteka
Dodano:⌚ 06.11.2023

Nasza Mała Biblioteka

Dziś odbyło się kolejne spotkanie w ramach realizowanego projektu „Nasza Mała Biblioteka” z uczniami klasy II d  wraz z wychowawcą Panią Martą Kaczmarek ze Szkoły Podstawowej w Zdunach. Podczas zajęć wysłuchaliśmy opowiadania pt.:„Ugotuj mi bajkę”, słoweńskiej pisarki dla dzieci Majdy Koren.   Nasz główny bohater okazał się wielkim niejadkiem.

Więcej kodów do wykorzystania!
Dodano:⌚ 02.11.2023

Więcej kodów do wykorzystania!

Z przyjemnością informujemy, iż od listopada br. Biblioteka posiada więcej kodów do platformy Legimi. Aby skorzystać z darmowego kodu, wystarczy pobrać kod z biblioteki (osobiście bądź e-mailowo) i aktywować usługę na własnym urządzeniu mobilnym (np. tablecie, smartfonie czy laptopie). . Bezpłatne kody są dostępne od pierwszego roboczego dnia każdego dnia miesiąca. W chwili obecnej biblioteka posiada 20 kodów, to o 5 więcej niż w poprzednim roku.

Mała Książka - Wielki Człowiek!
Dodano:⌚ 31.10.2023

Mała Książka - Wielki Człowiek!

Nasza biblioteka wraz z filiami zaprasza rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat po odbiór bezpłatnej „Wyprawki Czytelniczej”  w ramach projektu „Mała książka – wielki człowiek”!  Badania wykazują, że dzieci wychowywane pośród książek są bardziej pewne siebie, mają większy niż rówieśnicy zasób słownictwa i dobrze rozwiniętą wyobraźnię.

PRZYPOMINAMY!
Dodano:⌚ 30.10.2023

PRZYPOMINAMY!

W tym tygodniu pracujemy następująco:   Biblioteka w Zdunach: zaprasza w godzinach od 10.00 do 18.00 z wyjatkiem 1.11.2023 r. – nieczynne; w sobotę, 4.11.2023 r. zapraszamy od 8.00 do 12.00. Filia w Baszkowie zaprasza: 30.10.2023 r., 31.10.2023 r. oraz 3.11.2023 r. w godzinach: od 12.00 do 18.00; natomiast 1.11.2023 r. i 2.11.2023 r. będzie nieczynne Filia w Konarzewie będzie nieczynna w dniach: 31.

Serdecznie zapraszamy!
Dodano:⌚ 30.10.2023

Serdecznie zapraszamy!

Jak już informowaliśmy – jesteśmy beneficjentem Programu Wieloletniego „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”, w ramach którego zdefiniowany jest Priorytet 1 „Poprawa oferty bibliotek publicznych”, Kierunek Interwencji 1.1. „zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych”, który realizuje Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego za pośrednictwem Biblioteki Narodowej.

Kreatywnie w bibliotece!
Dodano:⌚ 27.10.2023

Kreatywnie w bibliotece!

Dziś odbyły się kolejne warsztaty florystyczne w ramach projektu "W bibliotece się rozwijam i czas umilam", które prowadziła Pani Małgorzata Marciniak. Uczestniczki wykonywały kompozycje kwiatowe z okazji zbliżającego się Święta zmarłych.    Projekt "W bibliotece się rozwijam i czas umilam" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego".

Jesień kolorami usłana!
Dodano:⌚ 27.10.2023

Jesień kolorami usłana!

Dzisiaj odziwedziliśmy dzieci z grupy Wiewiórek oraz Sówek z Publicznego Przedszkola w Zdunach. Podczas zajęć rozmawialiśmy o zachodzących zmianach w przyrodzie, nie zapomnieliśmy o naszych przyjaciołach z lasu zastanawiając się, czy to już przygotowują się do zimy. Przedszkolaki wysłuchały historii o znikających liściach w lesie. Nasz główny bohater książki - wiewiórka jest ogromnie zmartwiona.

Jesienne barwy, smaki i zapachy - spotkanie dla najmłodszych!
Dodano:⌚ 27.10.2023

Jesienne barwy, smaki i zapachy - spotkanie dla najmłodszych!

Wczoraj, 26 października 2023 r.  odbyły się zajęcia sensoryczne dla dzieci realizowane w ramach projektu „BiblioMALUCH".  Uczestnicy zajęć  poprzez zabawę sensoryczną poznawali kształty, smaki i zapachy jesienni.  Zajęcia odbyły się w ramach projektu „BiblioMALUCH”, dofinasowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego   .

Jesienne barwy, smaki i zapachy - spotkanie dla najmłodszych!
Dodano:⌚ 26.10.2023

Jesienne barwy, smaki i zapachy - spotkanie dla najmłodszych!

Wczoraj, 25 października 2023 r. w filiach bibliotecznych w Konarzewie oraz Baszkowie odbyły się zajęcia sensoryczne dla dzieci realizowane w ramach projektu „BiblioMALUCH".  Uczestnicy zajęć  poprzez zabawę sensoryczną poznawali kształty, smaki i zapachy jesienni.  Zajęcia odbyły się w ramach projektu „BiblioMALUCH”, dofinasowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego   .

Zwierzęta na wsi
Dodano:⌚ 24.10.2023

Zwierzęta na wsi

Na wczorajszym spotkaniu z dziećmi z Publicznego Przedszkola w Zdunach - Oddział w Konarzewie rozmawialiśmy o zwierzętach. Przedszkolaki chwaliły się jakie gatunki zwierząt znają, czym odżywiają się, gdzie mieszkają, oraz jakie korzyści mamy z ich hodowli. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu "Bibliotekarz w przedszkolu".

Jesienne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki!
Dodano:⌚ 23.10.2023

Jesienne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki!

Dziś odbyło się już siódme w tym roku spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Na dzisiejszym spotkanie omawialiśmy lekture książki pt. „Zdarzyło się w Watykanie. Nieznane historie zza Spiżowej Bramy” autorstwa Magdaleny Wolińskiej-Riedi. Została ona napisana na podstawie perspektywy pracowników i mieszkańców Watykanu. Poznajemy ludzi, których codzienna praca sprawia, że Watykan sprawnie funkcjonuje, ich doświadczenia, sytuacje w jakich się znajdowali, spotkania i przemyślenia ukazują nam codzienne życie w tym maleńkim mieście oraz codzienne życie papieży.

Zwierzęta – nasi przyjaciele!
Dodano:⌚ 20.10.2023

Zwierzęta – nasi przyjaciele!

Podczas dzisiejszego spotkania w Publicznym Przedszkolu w Zdunach w ramach cyklu "Bibliotekarz w przedszkolu" dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat lasu i jego mieszkańców. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania z książeczki pt.: ”Łakomy niedźwiadek” autorstwa Emiliana Staneva. Wspólnie bawiliśmy się w „bystre oczko” szukając ukrytych zwierząt pośród drzew i krzewów.

Kolejny dzień - kolejne warsztaty!
Dodano:⌚ 20.10.2023

Kolejny dzień - kolejne warsztaty!

Od kwietnia 2023 roku realizujemy projekt pn. "W bibliotece się rozwijam i czas umilam" dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa /narodowego w ramach Funduszu Promocji Kultury. Wczoraj odbyło się ostatnie spotkanie z fizjoterapeutą, Maksymilianą Walenczak w Filii Bibliotecznej w Konarzewie. Uczestnicy warsztatów rozciągali swoje mięśnie i uczyli się poprawnej postawy ciała.  

Kolejne spotkania w bibliotece!
Dodano:⌚ 18.10.2023

Kolejne spotkania w bibliotece!

olejne spotkania w bibliotece! Od września wraz z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Krotoszynie realizujemy projekt „Aktywność to najlepszy lek na seniora wiek”, który finansowany jest z rządowego Programu Aktywni+. Celem projektu jest wzrost aktywności społecznej seniorów 60+ z terenu gminy Krotoszyn i gminy Zduny. Dzięki dotacji z Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej od września w naszej bibliotece prowadzone są nieodpłatne zajęcia z jogi, gimnastyki mózgu, warsztaty florystyczne oraz wykłady z fizjoterapeutą pt.

Porozmawiajmy o drzewach!
Dodano:⌚ 17.10.2023

Porozmawiajmy o drzewach!

Dziś, odbyło się spotkanie z  przedszkolakami  z Niepublicznego Przedszkola Parafialnego w Zdunach w ramach cyklu : "Bibliotekarz w przedszkolu". Tematem była przyroda a dokładnie drzewa. Rozmawialiśmy o rodzajach drzew, które spotykamy po drodze do przedszkola, na spacerze w parku, w lesie, a nawet w sadzie. Wspólnie zastanawialiśmy się jakie korzyści mamy z drzew i jak należy się nimi opiekować, aby jak najdłużej cieszyć się ich obecnością.

Siła życzliwości
Dodano:⌚ 12.10.2023

Siła życzliwości

Kolejne "Spotkanie (nie tylko) z pasjami to czas rozmów o życzliwości. Życzliwość kojarzy się najczęściej z byciem miłym. To drobne gesty, uprzejmość, serdeczność – okazywane spontanicznie i dobrowolnie. Często jednak życzliwość to coś więcej niż bycie miłym. To wewnętrzna postawa, filozofia życia. Cechuje ludzi, którym zależy na dobrostanie innych.

Nasza grupa – szacunek i tolerancja.
Dodano:⌚ 10.10.2023

Nasza grupa – szacunek i tolerancja.

Podczas spotkania w Niepublicznym Przedszkolu Parafialnym w Zdunach - z grupą Jeżyków, dzieci wysłuchały opowiadania pt.: „Nowy kolega” z serii Przygody Fenka. Przedszkolaki bardzo chętnie opowiadały o swojej grupie, z kim lubią się bawić. Dzieci poznały świat osób niewidzących, przekonały się, w jaki sposób osoby niewidome poznają świat i jak możemy im w tym pomóc.

Jubileuszowe spotkania w ramach Nocy Bibliotek.
Dodano:⌚ 09.10.2023

Jubileuszowe spotkania w ramach Nocy Bibliotek.

W ubiegłą sobotę odbyła się 9. Noc Bibliotek 2023, a hasło tegorocznej edycji brzmiało: "Absurd nie czytać". Celem Nocy Bibliotek jest zachęcenie do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą, z różnorodnymi zasobami i bezpłatną ofertą dla społeczności, sprzyjających wymianie idei i integracji. .W Zdunach Noc Bibliotek rozpoczełą się o godz.

Skarby jesieni.
Dodano:⌚ 06.10.2023

Skarby jesieni.

W dzisiejszy poranek odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu "Bibliotekarz w przedszkolu". Tym razem odwiedziliśmy dzieci z Publicznego Przedszkola w Zdunach. Podczas zajęć przedszkolaki wysłuchały książeczki z serii Przygody Fenka pt.: „Skarby jesieni”, rozmawialiśmy o zmieniającej się przyrodzie o tej porze roku. Przedszkolaki chętnie odpowiadały jakie skarby możemy znaleźć na spacerze w parku, lesie, a nawet w ogrodach i sadach.  

To już jutro!
Dodano:⌚ 06.10.2023

To już jutro!

serdecznie zapraszamy, w tą sobotę - 7 października 2023 r., odbędzie się Noc Bibliotek "Absurd nie czytać".    więcej informacji:

Metoda Marii Montessori w praktyce.
Dodano:⌚ 05.10.2023

Metoda Marii Montessori w praktyce.

Podczas wczorajszych zajęć w ramach projektu "BiblioMALUCH" w naszych filiach w Baszkowie i Konarzewie gościliśmy specjalistkę w zakresie edukacji metodą Marii Montessori, Panią Sylwię Ciesiółkę. Spotkanie było okazją do przybliżenia rodzicom i pokazania założeń oraz materiałów przydatnych do zapoznania się z tą metodą. Pani Sylwia udzieliła wielu porad dotyczących prawidłowego rozwoju dziecka.

Wczytaj wcześniejsze wiadomości
Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 01.12

Dzień Walki z AIDS

04.12 - Barbórka
06.12 - Mikołajki
07.12 - Międzynarodowy Dzień Lotnictwa Cywilnego

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa