Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

W bibliotece - bezpłatne kursy językowe i fotograficzne Lerni

Dodano:⌚ 08.01.2018

Mieszkańcy miasta i gminy Zduny  – spieszcie się!

Nasza Biblioteka oferuje bezpłatny dostęp do platformy Lerni – kursów językowych dla młodzieży i dorosłych. W ofercie znajdują się języki: angielski (w tym angielskiego biznesowego), niemiecki, francuski, hiszpański i włoski. Kursy są dostępne na multimedialnej platformie www.lerni.us. Składają się z filmów, dialogów, fotolekcji, kącików gramatycznych, ćwiczeń do nauki słówek i sprawdzających poprawność wymowy. Metoda nauczania opiera się na naturalnych procesach poznawczych. Wykorzystuje tak zwaną immersję językową - czyli całkowite zanurzenie w języku - dzięki któremu w szybkim tempie można opanować wybrany język, a efekty widoczne są już po kilku sesjach nauki.

Dodatkowo - miłośnikom robienia zdjęć proponujemy kurs FOTOGRAFIA 123, a jeśli ktoś chciałby potrenować swoją pamięć oferujemy kurs PAMIĘTAJ123.

Z kursów można korzystać w dowolnym miejscu i czasie na swoim urządzeniu (komputer, tablet, smartfon) lub bezpośrednio w Bibliotece.

Ilość dostępów do platformy e-learningowej jest ograniczona. Kody dostępu można uzyskać  w Bibliotece lub pisząc do nas na  adres e-mail: biblioteka@zduny.pl

Wszystkie kursy zostały stworzone przez firmę Funmedia, eksperta w dziedzinie nowoczesnych multimediów edukacyjnych.

Każdy, kto odbierze kod dostępu otrzyma także krótką instrukcję aktywacji  dostępu do nowej platformy. Zachęcamy do skorzystania z tej multimedialnej formy edukacji!

Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 11.1213.12 - Dzień Księgarza
17.12 - Polski Dzień Bez Przekleństw
18.12 - Międzynarodowy Dzień Migrantów
20.12 - Dzień Ryby

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa