Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

Najlepsze w Polsce

Dodano:⌚ 02.11.2012

IX EDYCJA KONSUMENCKIEGO KONKURSU JAKOŚCI USŁUG "NAJLEPSZE W POLSCE" 

 

Kolejny Certyfikat w Konsumenckim Konkursie Jakości Usług: ”NAJLEPSZE W POLSCE” - “THE BEST IN POLAND” dla naszej Biblioteki! 

Jest nam niezwykle miło, że - już po raz drugi - Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny została uhonorowana tym prestiżowym wyróżnieniem. Przypominamy, że celem konkursu organizowanego przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Wielkopolskie Zrzeszenie Handlu i Usług oraz Wielkopolską Izbę Rzemieślnicza jest promocja i wyróżnienie najlepszych - zdaniem konsumentów - usług na rynku europejskim.

W IX Edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług naszej Bibliotece przyznano Certyfikat za:


“DŁUGOLETNIĄ, RZETELNĄ PRACĘ NA RZECZ POPULARYZACJI WIEDZY W REGIONIE”.

Finał konkursu odbył się w piątek, 27 czerwca 2008 roku w Poznaniu. Nagrodę w zastępstwie Dyrektor - Mirosławy Szymczak odebrała Maria Nowacka, kierownik Filii Bibliotecznej w Baszkowie. W czasie uroczystej gali Certyfikat wręczył Andrzej Nowakowski - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Poznania.

 

 

V EDYCJA KONSUMENCKIEGO KONKURSU JAKOŚCI USŁUG “NAJLEPSZE W POLSCE” 

 

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny została laureatem V edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług “NAJLEPSZE W POLSCE” - “THE BEST IN POLAND”, uzyskując Certyfikat za WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI BIBLIOTECZNE.

 

Organizatorem Konkursu jest Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Wielkopolskie Zrzeszenie Handlu i Usług oraz Wielkopolska Izba Rzemieślnicza, a patronat medialny sprawują: Głos Wielkopolski, Radio Merkury S.A., Telewizja Poznań i Europejski Magazyn Internetowy "Europartner".

Celem konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych - zdaniem konsumentów - usług na rynku europejskim.

Certyfikat upoważnia Bibliotekę do umieszczenia na wyróżnionych usługach i materiałąch reklamowych prestiżowego godła “NAJLEPSZE W POLSCE” - “THE BEST IN POLAND” przez najbliższe 3 lata. 30 czerwca 2006 roku na uroczystości finału konkursu, która odbyła się w Hotelu “Trawiński” w Poznaniu Certyfikat odebrały Mirosława Szymczak, dyrektor Biblioteki, oraz Maria Nowacka i Emilia Bielawna.

 

Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 16.0221.02 - Dzień Języka Ojczystego
22.02 - Europejski Dzień Ofiar Przestępstw
23.02 - Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją
24.02 - Dzień Niespodziewanego Całusa

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa