Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Najlepsze w Polsce

Dodano:⌚ 02.11.2012

IX EDYCJA KONSUMENCKIEGO KONKURSU JAKOŚCI USŁUG "NAJLEPSZE W POLSCE" 

 

Kolejny Certyfikat w Konsumenckim Konkursie Jakości Usług: ”NAJLEPSZE W POLSCE” - “THE BEST IN POLAND” dla naszej Biblioteki! 

Jest nam niezwykle miło, że - już po raz drugi - Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny została uhonorowana tym prestiżowym wyróżnieniem. Przypominamy, że celem konkursu organizowanego przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Wielkopolskie Zrzeszenie Handlu i Usług oraz Wielkopolską Izbę Rzemieślnicza jest promocja i wyróżnienie najlepszych - zdaniem konsumentów - usług na rynku europejskim.

W IX Edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług naszej Bibliotece przyznano Certyfikat za:


“DŁUGOLETNIĄ, RZETELNĄ PRACĘ NA RZECZ POPULARYZACJI WIEDZY W REGIONIE”.

Finał konkursu odbył się w piątek, 27 czerwca 2008 roku w Poznaniu. Nagrodę w zastępstwie Dyrektor - Mirosławy Szymczak odebrała Maria Nowacka, kierownik Filii Bibliotecznej w Baszkowie. W czasie uroczystej gali Certyfikat wręczył Andrzej Nowakowski - Wiceprzewodniczący Rady Miasta Poznania.

 

 

V EDYCJA KONSUMENCKIEGO KONKURSU JAKOŚCI USŁUG “NAJLEPSZE W POLSCE” 

 

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny została laureatem V edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług “NAJLEPSZE W POLSCE” - “THE BEST IN POLAND”, uzyskując Certyfikat za WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI BIBLIOTECZNE.

 

Organizatorem Konkursu jest Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, Wielkopolskie Zrzeszenie Handlu i Usług oraz Wielkopolska Izba Rzemieślnicza, a patronat medialny sprawują: Głos Wielkopolski, Radio Merkury S.A., Telewizja Poznań i Europejski Magazyn Internetowy "Europartner".

Celem konkursu jest promocja i wyróżnienie najlepszych - zdaniem konsumentów - usług na rynku europejskim.

Certyfikat upoważnia Bibliotekę do umieszczenia na wyróżnionych usługach i materiałąch reklamowych prestiżowego godła “NAJLEPSZE W POLSCE” - “THE BEST IN POLAND” przez najbliższe 3 lata. 30 czerwca 2006 roku na uroczystości finału konkursu, która odbyła się w Hotelu “Trawiński” w Poznaniu Certyfikat odebrały Mirosława Szymczak, dyrektor Biblioteki, oraz Maria Nowacka i Emilia Bielawna.

 

Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 04.0305.03 - Dzień Dentysty
08.03 - Dzień Kobiet
10.03 - Dzień Mężczyzny
11.03 - Międzynarodowy Dzień Chorego

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa