Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

Zimowe hece w bibliotece dobiegły końca

Dodano:⌚ 29.01.2019

Zimowe ferie w naszym województwie dobiegły końca. Przerwa w nauce trwała od 14 do 25 stycznia 2019 roku. Jak co roku zaprosiliśmy dzieci do udziału w zajęciach zorganizowanych przez nasze biblioteki. W pierwszym tygodniu zajęcia odbyły się w Bibliotece w Zdunach oraz w filii bibliotecznej w Konarzewie. Podczas drugiego tygodnia ferii filia w Baszkowie oraz filia w Konarzewie przygotowały zajęcia dla dzieci. W Baszkowie zajęcia trwały 3 godziny dziennie, dzięki czemu uczestnicy spotkań mieli czas nie tylko na warsztaty ale również zabawę. Podczas spotkań dzieci wykonały laurki dla swoich dziadków, kodowały roboty Photon, a także poszukiwały skarbów. Podzas zajęć w bibliotece nie zabrakło czytania książek, dzieci chętnie wysłuchały wybranych opowieści.

W Konarzewie nasza filia biblioteczna w drugim tygodniu ferii przygotowała zajęcia dla najmłodszych mieszkańców Konarzewa czyli dla przedszkolaków. A to, że pierwsze dni drugiego tygodnia ferii rozpoczynały się Dniem Babci i Dziadka było okazją dla zrobienia prezentów dla ukochanych dziadków. W pierwszym dniu, była to laurka z podobizną babci, a w drugim dzieci wykonały kalendarze dla dziadków. Była okazja do opowiadania o swoich babciach, dziadkach, były wierszyki i piosenki. W kolejnych dniach dzieci brały udział w bajkowym koncercie, odpowiadały na bajkowe zagadki, pomogły Kopciuszkowi wyszykować się na bal oddzielając kaszę od fasoli, a w grze planszowej poznały przygody Calineczki. 

Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 16.0221.02 - Dzień Języka Ojczystego
22.02 - Europejski Dzień Ofiar Przestępstw
23.02 - Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją
24.02 - Dzień Niespodziewanego Całusa

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa