Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Zimowe hece w bibliotece dobiegły końca

Dodano:⌚ 29.01.2019

Zimowe ferie w naszym województwie dobiegły końca. Przerwa w nauce trwała od 14 do 25 stycznia 2019 roku. Jak co roku zaprosiliśmy dzieci do udziału w zajęciach zorganizowanych przez nasze biblioteki. W pierwszym tygodniu zajęcia odbyły się w Bibliotece w Zdunach oraz w filii bibliotecznej w Konarzewie. Podczas drugiego tygodnia ferii filia w Baszkowie oraz filia w Konarzewie przygotowały zajęcia dla dzieci. W Baszkowie zajęcia trwały 3 godziny dziennie, dzięki czemu uczestnicy spotkań mieli czas nie tylko na warsztaty ale również zabawę. Podczas spotkań dzieci wykonały laurki dla swoich dziadków, kodowały roboty Photon, a także poszukiwały skarbów. Podzas zajęć w bibliotece nie zabrakło czytania książek, dzieci chętnie wysłuchały wybranych opowieści.

W Konarzewie nasza filia biblioteczna w drugim tygodniu ferii przygotowała zajęcia dla najmłodszych mieszkańców Konarzewa czyli dla przedszkolaków. A to, że pierwsze dni drugiego tygodnia ferii rozpoczynały się Dniem Babci i Dziadka było okazją dla zrobienia prezentów dla ukochanych dziadków. W pierwszym dniu, była to laurka z podobizną babci, a w drugim dzieci wykonały kalendarze dla dziadków. Była okazja do opowiadania o swoich babciach, dziadkach, były wierszyki i piosenki. W kolejnych dniach dzieci brały udział w bajkowym koncercie, odpowiadały na bajkowe zagadki, pomogły Kopciuszkowi wyszykować się na bal oddzielając kaszę od fasoli, a w grze planszowej poznały przygody Calineczki. 

Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 19.07

Dzień Czerwonego Kapturka

20.07 - Dzień Kubusia Puchatka
23.07 - Dzień Włóczykija
24.07 - Dzień Policjanta
25.07 - Dzień Bezpiecznego Kierowcy

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa