Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Nasz kolejny SUKCES!

Dodano:⌚ 27.02.2020

Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki konkursu wniosków w programach Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na 2020 rok. I oto są  - w dodatku dla nas bardzo pozytywne!

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy dofinansowanie dla trzech projektów, zgłoszonych w ramach Programu „Partnerstwo dla książki”.

Pierwszy z nich: „BiblioMALUCH ” to kontynuacja projektu z ubiegłego roku; jest skierowany do rodziców z ich najmłodszymi mieszkańcami Gminy i Miasta Zduny, którzy jeszcze są zbyt mali, by chodzić do przedszkola. Program będzie opierał się na założeniach integracji sensorycznej tak, by stymulować zmysły dzieci, wspierać ich rozwój, inspirować do zabaw i aktywności rozwojowych. Będzie wiele niespodzianek, a i podpowiedzi dla rodziców do wspólnego i kreatywnego  spędzania czasu z dziećmi!

Projekt drugi, na który pozyskaliśmy dofinansowanie  -  „W bibliotece się rozwijasz i… czas umilasz”,  umożliwi nam zorganizowanie atrakcyjnych zajęć dla osób 60+ oraz młodzieży w bibliotekach w Zdunach i Baszkowie.

Trzeci projekt to "W wakacyjnej bibliotece świat poznaję". Dzięki niemu dzieci z Gminy Zduny, zapisane na zajęcia wakacyjne w naszych bibliotekach będą mogły aktywnie i kreatywnie spędzić czas.

Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 12.0715.07 - Dzień bez Telefonu Komórkowego
19.07 - Dzień Czerwonego Kapturka
20.07 - Dzień Kubusia Puchatka

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa