Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Klub BiblioAKTYWNYCH w Zdunach!

Dodano:⌚ 06.03.2020

Jak już informowaliśmy, udało Nam się zdobyć dofinansowanie w wysokości 10.000,00 złotych na Klub kreatywności „BiblioAKTYWNI”. Jest to druga edycja projektu „Kluby kreatywności w bibliotekach", będącego częścią Programu Rozwoju Bibliotek, realizowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

W klubie „BiblioAKTYWNYCH” będzie wiele ciekawych zajęć! Celem projektu jest zorganizowanie przestrzeni z ofertą kreatywnych zajęć, wykorzystujących nowe technologie. Infrastruktura  Biblioteki Publicznej w Zdunach pozwala na zorganizowanie wielu kreatywnych przedsięwzięć: dzieci będą miały okazję podjąć działania w obszarze programowania, robotyki, kodowania, a osoby 60+ wezmą udział w warsztatach string- artu; odbędą się również ciekawe zajęcia z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej w Zdunach. Dzięki projektowi biblioteka zostanie wyposażona w Ozoboty, Bee-boty, zestawy do kodowania, a także narzędzia.

Pilotażowe spotkania w ramach klubu „BiblioAKYWNI” odbędą się również w filiach w Baszkowie i Konarzewie.

Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 21.01

Dzień Babci

22.01 - Dzień Dziadka
27.01 - Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa