Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Bibliotekarskie święto w nowej odsłonie.

Dodano:⌚ 08.05.2020
Od 8 do 15 maja trwa Tydzień Bibliotek. Jest to ogólnopolska akcja promocji czytelnictwa i bibliotek organizowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, dzięki której podkreśla się znaczenie różnorodnych form wydarzeń i usług, przygotowywanych w bibliotekach, a także zwraca się uwagę na prestiż zawodu bibliotekarza. W pierwszy dzień, czyli 8 maja przypada  nasze święto – bibliotekarzy. W tym roku, z powodu epidemii, zorganizowaliśmy konkursy dla dzieci i młodzieży nieco inaczej – w formie on- line. Niestety spotkania jakie zaplanowaliśmy nie mogą się odbyć, ale wierzymy, że już niedługo znowu się spotkamy, dlatego… porządkujemy, sprzątamy i nadrabiamy zaległości!
 
 
Wszystkim serdecznie dziękujemy za życzenia – te złożone drogą telefoniczną, e-maliową jak i za pośrednictwem serwisów społecznościowych!
Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 12.0715.07 - Dzień bez Telefonu Komórkowego
19.07 - Dzień Czerwonego Kapturka
20.07 - Dzień Kubusia Puchatka

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa