Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

W wakacyjnej bibliotece świat poznali…

Dodano:⌚ 03.07.2020

Od początku wakacji, czyli od 29 czerwca 2020 roku, w Bibliotece Publicznej w Zdunach odbywają się zajęcia dla chętnych dzieci. Pierwsze dnia 12-osobowa grupa uczestników pod okiem tancerki, Pani Leny Kazubek uczyła się kroków czeskiego tańca  - polki. W kolejnym dniu dzieci odwiedziły Francję i miały okazję zabawić się w projektanta i modeli, ponieważ odbył się pokaz mody rodem z francuskich domów mody. Podczas trzeciego dnia poznawaliśmy Indie. Naszym przewodnikiem po kraju hindusów był podróżnik, Robert Maciąg, który nie tylko opowiedział o Indiach ale także poprowadził warsztaty blockprintu, czyli ozdabiania koszulek. W czwartym dniu wybraliśmy się do Ameryki Północnej. Tam poznaliśmy największych sportowców, dzieci wykonały stroje hawajki i Indian oraz wzięły udział w rozgrywkach sportowych. Ostatni dzień to poznawanie Polski i ekologii. W tym celu wybraliśmy się do ogrodu Pani Stanisławy Pankiewicz, by nie tylko poznać rośliny, ale także zasadzić własne! Tym akcentem zakończyliśmy wakacyjne spotkania w Zdunach.

 

Projekt „W wakacyjnej bibliotece świat poznaję” dofinasowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 27.1129.11 - Dzień Podchorążego
30.11 - Andrzejki
01.12 - Dzień Walki z AIDS
04.12 - Barbórka
06.12 - Mikołajki

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa