Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

ul. Sienkiewicza 9, 63-760 Zduny tel.62 721 51 72 fax.62 722 08 97 biblioteka@zduny.pl

Nasza Mała Biblioteka

Dodano:⌚ 06.11.2023
Dziś odbyło się kolejne spotkanie w ramach realizowanego projektu „Nasza Mała Biblioteka” z uczniami klasy II d  wraz z wychowawcą Panią Martą Kaczmarek ze Szkoły Podstawowej w Zdunach. Podczas zajęć wysłuchaliśmy opowiadania pt.:„Ugotuj mi bajkę”, słoweńskiej pisarki dla dzieci Majdy Koren.
 
Nasz główny bohater okazał się wielkim niejadkiem.  Przy stole stale grymasił. Zupa zawsze była zbyt wodnista, ziemniaki przesolone, a sałata zbyt zielona. Mama już sama nie wiedziała, co zrobić, by jej synek zjadł obiad. Pewnego dnia Serduszko stanowczo zażądał, by ugotowała mu bajkę. Mama od razu zabrała się do pracy, a co z tego wynikło, przekonaliśmy się sami. Na zakończenie zajęć sami wrzucaliśmy składniki do nasze zupy – bajki, starając się, aby wszystkim smakowała. Sprawdzaliśmy jak człowiek odczuwa różne smaki, i które najbardziej nam smakują.
 
Wczytywanie obrazów...

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00 (w okresie nauki szkolnej)

Dziś jest: 01.12

Dzień Walki z AIDS

04.12 - Barbórka
06.12 - Mikołajki
07.12 - Międzynarodowy Dzień Lotnictwa Cywilnego

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa